Zeszyt kreatywny do serii komiksów „Róża, a co chcesz wiedzieć?”

Wspaniała zabawa i intelektualna uczta dla Twojego dziecka! Zbiór ćwiczeń i zabaw wykorzystujący treści z edukomiksów z przygodami Róży i Maliny aby utrwalić wiedzę. Co znajdziesz w środku?

  • Treści dla dzieciaków w wieku od 7 lat
  • Tematy interesujące chłopców i dziewczynki
  • Ciekawe i intrygujące zagadki, puzzle i intelektualne wyzwania!
  • 68 stron super zabawy
  • Rozrywka na wiele godzin!
Dla kogo i po co? O książce

Zeszyt kreatywny powstał jako dodatek mający pobudzić dzieci do kreatywnego działania oraz będący materiałem uzupełniającym dla serii edukomiksów z przygodami Róży i Maliny. Jest to zeszyt z rebusami, krzyżówkami, zagadkami logicznymi i matematycznymi dla dzieci w wieku od siódmego roku życia.

RODZICU ! WAŻNE!

Chcemy pomóc dzieciakom (a szczególnie dziewczynkom) przełamać lęk przed technologią i nauką! Być może zastanawiasz się dlaczego masz kupić taką książkę (komiks!) swojemu dziecku. Wyjaśniamy - to nie jest kolejna "guma do żucia do mózgu". Dzięki tej publikacji Twoje dziecko polubi programowanie, zainteresuje się nauką i nowymi technologiami. A mówiąc otwartym tekstem: będziesz miała / miał z głowy na kilka godzin swoją pociechę :) Zatopi się w lekturze, będzie zaciekawione i zainteresowane tym, co czyta.

Podsumujmy!

Co zawiera książka?

68 stron super zabawy
Rebusy, krzyżówki i zagadki logiczne
Mądre treści, fakty naukowe
Treści, które interesują twoje dziecko
Wspaniałą zabawę do której będzie wracać

Co otrzymasz?

68 stron zagadek i łamigłówek
Treści dla dzieci od lat 7
Zabawy na ponad 30 godzin!
Liczne wycinanki i kolorwanki
Naukową wiedzę dostosowana do poziomu czytelnika

Zobacz wybrane strony Nasza książka z bliska
Kilka słów od Was Opinie o serii naszych książek
Wybierz co chcesz kupić Zamów swój egzemplarz
Kto za tym stoi? Pomysłodawcy i autorzy
Artur Kurasiński Pomysłodawca i scenarzysta

Artur Kurasiński (na co dzień pisze i edukuje o technologii oraz tworzę i konsultuję biznesy technologiczne). Pomysłodawca oraz scenarzystą komiksu. Ex-startupowiec. Tech-realista. Mówca czasami publiczny. Niekiedy biega z olimpijskim zniczem. Nerd & tata. Cyfrowy narrator, kurator i kreator.

Tomasz Minkiewicz Ilustrator

Polski rysownik i scenarzysta komiksowy, pisarz, satyryk i ilustrator, wraz z bratem Bartoszem autor serii komiksowej Wilq Superbohater.

Dla mediów

Dzień dobry! Jesteś dziennikarką, blogerem lub twórczynią internetową? Chcesz uzyskać dodatkowe informacje o komiksie „Róża, a co chcesz wiedzieć?”, przeprowadzić wywiad z jego twórcami?

Skontaktuj się z nami: magda.mikulska@remarkableones.com
tel: 609 553 550

Pobierz Press Kit ZIP, 130MB
FAQ, po prostu Najczęściej zadawane pytania

Bardzo dobre pytanie! Dla tych, które lubią słuchać historii - czyli w zasadzie od urodzenia :) Jeśli chcesz poczytać i wytłumaczyć swojemu dziecku trudniejsze rzeczy - to możesz śmiało zacząć od 5-go roku życia. Jeśli chcesz dać dziecku przyjemność rozwiązywania zadań (lekcje programowania!) to pewnie lepiej będzie jeśli młody czytelnik (lub czytelniczka) będzie miała 7-8 lat.

To zbitka dwóch wyrazów "komiks" i "edukacja". Edukomiks oznacza więc komiks edukacyjny, który oprócz tego, że jest zwykła powieścią obrazkową to zawiera bardzo ciekawe informacje, które mogą przydać się młodym ludziom.

Bardzo dobre pytanie! Dlatego, że chcę mieć 100% wpływ na produkt, jego prezentację oraz sposób dystrybucji. Zwracam uwagę na wszystko - jak komiks prezentuje się na stronie, jak jest pakowany i jak odbywa się proces ewentualnych reklamacji. Robiąc to samo, mam pewność, że wszystko jest na jak najwyższym poziomie!

Nie. Przykro mi, ale wysyłka realizowana jest tylko na terenie Polski.

Nie. Sprzedaż i wysyłka realizowane są tylko do klientów mieszkających na terenie Polski i posiadających tam firmy.

Nie. Przykro nam, ale z uwagi na ogromną różnicę (kilkaset kilometrów) między magazynem z którego sprzedawane są komiksy a miejscem zamieszkania nie jesteśmy w stanie podpisywać komiksów ani żadnych innych wydawnictw, które zamówisz w naszym sklepie.

Zapraszam do skorzystania z maila artur@revolver.pl

Twoje zamówienie będzie przygotowane w czasie jednego dnia roboczego od opłacenia zamówienia. Następnie paczka zostanie przekazana firmie Pocztex dostarczającej paczki w 24-48 godzin. Jeśli kupisz książkę np. we wtorek, to w czwartek powinieneś ją mieć u siebie. Ważne! Dostaniesz za pomocą maila informację o wysyłce (jej numer) co umożliwi Ci śledzenie przesyłki przez internet!

Kontakt z nami Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!

Jeśli chcesz skontaktować się mailowo to użyj tego adresu:

artur@revolver.pl

facebook